Pátek 19. července 2024
Svátek má Čeněk
Svátek má koník Vatava
Svátek má pejsek Agáta

25.1.2009 - Stránky nebyly nějáký čas aktualizovány, ale začnu na nich opět pracovat, pokusím se napsat nové články a snad i vymyslet nový design:) Dnes jsem vymazala obsah návštěvní knihy, protože se tam přemnožily spamy.

Kikulle - Autocross Terinka Lucyinka - Music forever Renisek


Něco málo o mně

Úvodem

Ahoj, jmenuji se Jitka Dobešová. Narodila jsem se před 15 lety v Olomouci, ale když mi bylo asi 8 let, tak jsme se přestěhovali do Mohelnice, kde bydlím do teď.

Škola

Chodím do kvinty na gymnáziu Zábřeh. A pak asi na vysokou, ale kam to se teprve uvidí.

Koně

Já na anglickém plnokrevníkovi jménem Kreon

Tyto stránky jsou vlastně věnovány mým nejoblíbenějším zvířatům, a to koním. Poprvé jsem seděla na koni někdy ve 3 letech, ale to byl jen poník u hradu Bouzov. Pořádně jsem začala jezdit až v 7 letech. Mamka mě vzala na turistickou jízdárnu Bouzov, kde jsme nakonec jezdili pravidelně asi 4 roky. Momentálně jezdím už 4. rokem ve stáji v Jeřmani. Svůj první veřejný trénink jsem jela na podzim roku 2004 v Sobotíně na koni Versaj. 7.10.2006 jsem si v Třeštině-Háji udělala jezdeckou licenci na koni Vikomt.;)

Zvířata

Můj andulák Artur

Mám ráda i další zvířata, nejen koně. Doma mám anduláka Artura. Umí mluvit, ale je línej takže většinou jen píská nebo říká "Artur". Mohl by se toho naučit i víc, ale je to prostě lenoch.

Dále bych se ještě zmínila o pesanech, kterým se na těchto stránkách také zčásti věnuji. Líbí se mi hlavně velká plemena jako zlatý retrívr, labrador, německý ovčák, bernský salašnický pes a další. Kamarádka má chovatelskou stanici německých ovčáků, takže se chodím dívat na pejsky. Momentálně má nové štěňátko Miu, která je strašně roztomilá.

Tvorba stránek

Dalším mým koníčkem, je tvorba webových stránek, které se věnuji přesně od 23.6.2006, tedy ode dne kdy jsem založila tyto stránky. Jsou to mé první stránky, ale za dobu své existence prošly několika změnami designu (doufám, že k lepšímu). Pokud máte vlastní stránky ráda se na ně podívám a pokud s tvorbou začínáte, ráda Vám i poradím.

Další

Dále ráda čtu,chodím ven s kámoškama atd...:)

Userbary

Userbar je obrázek, na kterém je vyobrazena nějáká věc atd., která určitou osobu vystihuje.

Tyhle userbary mi udělal Pawlinka, za což ji moc děkuji.


Konec

Děkuji, že jste se dočetli až sem a pokud Vás ještě něco zajímá, tak mě můžete kontaktovat emailem, nebo na icq, nebo mi můžete zanechat vzkaz v návštěvní knize.


© 2006-2009 Jitka Dobešová | Všechna práva vyhrazena | TechComputers |
Mapa webu | RSS | XHTML 1.0 Transitional | CSS 2.1 | Nahoru |